Crowley’s 18 Cm Et Dokulu Gold Dildo

Bedava Kargo için, 750.00  daha ekle !
Stok kodu: FA-0017 Kategoriler:

2,200.00 

Havale EFT İle %5 İndirimli

2,090.00 

moto-icon.png

İstanbul içi aynı gün Kurye

kargo-icon.png

Estimated delivery on 26 - 28 Şubat, 2024

500 TL Üzeri Ücretsiz

Aynı Gün Kargo

24/7 Canlı Destek

Gizli Paket

Seksi Crowley’s 18 Cm Et Dokulu Gold Dildo

Bu çift katmanlı silikon yapay penis ile çok güçlü, sert ve aynı zamanda esnek bir penis hissedersiniz! Gerçek bir penisten kalıplanmış bu yapay penis, dışı yumuşak ve içi sıkı bir cilttir. Dayanıklı bir şekle sahip, gerçekçi ve esnek hale getirilebilir.

Her Yerde Oyna

Güçlü vantuz tabanı herhangi bir pürüzsüz yüzeye takılabilir! Gerçekçi damarlar ile seks deneyiminiz artacak! Bu seks oyuncakları, seks bebekleriyle birleştiğinde hoş bir deneyim olabilir!

Toplam uzunluğu 19cm, yerleştirilebilir 13cm ile onu derinlerde hissedeceksiniz!

Ürünün Boyutları

Toplam Uzunluk : 18 cm
Etkin Uzunluk : 13 cm
Çapı : 3.8 cm
Ağırlık : 267 Gr

Ürünün Temizliği

Ürünün doğallığı ve yapısının bozulmaması için ılık su, beyaz sabun veya oyuncak temizleyici ile yıkayabilirsiniz veya ıslak mendille kolayca temizlenebilir.
Kuruması oda sıcaklığına bırakılarak kuruması beklenmedir.

GİZLİ PAKETLEME VE GİZLİ KARGOLAMA

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz, Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensibidir.

Sitemizdeki satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimiz tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır, kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Hediyelik Eşya gözükmektedir. Ürünlerimize gizli kargolama imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz

Sitemizde adres verilmeyen siparişler geçersiz sayılacaktır.!

Sipariş sırasında adres detaylarınızı vermeniz gereklidir yada, size en yakın MNG Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz:

Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)

Siparişleriniz üstünde ``Erotikshop, Cinsel Ürünler`` gibi ürün içeriğini belli edecek herhangi bir yazı yada amblem bulunmaz, paketiniz gizlilik içinde elinizde ulaşır

SİPARİŞİM NEREYE VE NE KADAR SÜREDE GELİYOR:

Hafta için 14:00 saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Saat 14:00 sonra verilen siparişler ertesi günü kargolanır. Siparişiniz kargo şubesine bağlı olarak ortalama 1 yada 2 iş günü içerisinde sizlere teslimat sağlanmaktadır, Siparişlerinizi dilerseniz ev veya iş adresinize sadece şahsınıza teslimat sağlayabiliriz, veya size en yakın MNG Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Benzer Ürünler